ÖDEME ŞEKİLLERİMİZ NELER?

Banka/Kredi Kartı

 

Siparişinize ait ödemenizi Banka/Kredi Kartınız ile internet sitemiz üzerinden güvenli ödeme sistemi Iyzico Sanal Pos ile yapabilirsiniz. 


SİPARİŞİM SATIN ALDIKTAN NE KADAR ZAMAN SONRA KARGOLANIR?


Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul’a uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumu kargo şirketleri tarafından INKODESIGN.COM.TR garantisi ile size teslim edilecektir.


SİPARİŞİM HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE GÖNDERİLECEK?


Siparişleriniz MNG Kargo ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.


KARGO ÜCRETİ NE KADAR?


inkodesign.com.tr'den yaptığınız tüm yurtiçi alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.


SİPARİŞİM BEN YOKKEN GELİRSE NE YAPMALIYIM?


Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın MNG Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz INKO DESIGN'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Satın aldığınız bir ürün herhangi bir sebeple stoklarımızda yoksa;

INKODESIGN.COM.TR online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğu tükenebilmektedir

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


İADE YA DA DEĞİŞİM:


Bir haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 7 gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise inkodesign.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.